Klasyka nad klasyką – srebrne dodatki…

Klasyka nad klasyką – srebrne dodatki…

w tym pierścionki srebrne. Duże rozmiary klejnotów, sam metal szlachetny, łączone z elementami ceramiki czy bursztynu. Srebrna biżuteria to klasa, szyk i piękno w najczystszej postaci, każda kobieta poczuje się stylowo i elegancko z takimi dodatkami, niezależnie od sytuacji. Produkty SADVA zostały wykonane z największą starannością oraz z ogromną dozą kreatywności, oprócz klasycznych modeli, w ofercie znajdują się również niepowtarzalne wzory oraz kolekcje. Srebro to nie tylko księżycowy metal, dzięki naszym reinterpretacją znajdziesz w nim o wiele więcej, niż nieśmiałość oraz skromność w porównaniu do drugiego klasyka – słonecznego złota.

Wypełnij swoje życie blaskiem!

W ofercie znajdują się błyszczące i wypełnione cyrkoniami pierścionki srebrne, duże rozmiary tych kamieni to prawdziwa bajka dla każdej marzącej o zostaniu prawdziwą gwiazdą. Wszak, srebro i cyrkonie ze swoim blaskiem, odbiją światło każdego reflektora i przyciągną wzrok wszystkich w okolicy. W SADVA znajdziesz nie tylko cyrkonie, ale również bursztyny – barwione na czarno, matowe kule, niepowtarzalnie wypełnione (każdy kamień jest inny!), to zupełnie inny wymiar ozdób. Chociaż nie są one tak świecące, pozostają równie zjawiskowe i efektowne jak cyrkonie czy kamienie szlachetne. Szafirowe oczka jako klasyka cyrkonii? Czy może nowe życie słonecznego, bałtyckiego bursztynu? A może…

Ceramika i srebro? Da się!

Srebro jest srebrem, wkomponuję się idealnie w naszą kolekcje ceramiczną, której elementy są białe lub czarne. Biel i srebro, czerń i srebro, a nawet połączenie tych trzech materiałów to idealne pierścionki srebrne. Duże rozmiary tego rodzaju ozdób to w różnych barwach to odmiana od klasycznych, skromnych pierścionków w wersji mniejszej. Przykuwają wzrok pomimo braku kamieni i stanowią dominantę stylizacji, a cała kolekcja ceramiczna to wyjątkowy szyk.

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *