Kurs przedłużania rzęs to świetny pomysł na wzbogacenie oferty!

Kurs przedłużania rzęs to świetny pomysł na wzbogacenie oferty!

Osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą często szukają sposobu na rozwój swojego biznesu i ciągłe doskonalenie się. Dla osób prowadzących salony kosmetyczne świetnym sposobem na wzbogacenie oferty zabiegów jest kurs przedłużania rzęs! Ten zabieg cieszy się coraz większą popularnością, a rynek wręcz chłonie profesjonalistów z tej dziedziny.

Od czego zacząć?

Kurs przedłużania rzęs skierowany jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla osób, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dla osób początkujących kurs rzęs wrocław poleca szkolenie z metody 1:1 ⅔ :1 aby nabrać wprawy. Osoby z doświadczeniem realizują już szkolenia z metod objętościowych, które wymagają doświadczenia w stylizacji rzęs.

Aby rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub poszerzyć swoje umiejętności należy zapoznać się z ofertą kursów rzęs, którą bez problemu można znaleźć w Internecie. Kurs rzęs Wrocław posiada wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę, która zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Kurs rzęs – czy warto?

Uczestnictwo w kursie rzęs wrocław pozwala na zdobycie profesjonalnej wiedzy i nabycie umiejętności z zakresu stylizacji rzęs. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość poznania metody 1:1, 2/3 :1 oraz Hollywood, które z powodzeniem będą mogli wykorzystywać w swojej pracy.

Kurs rzęs wrocław trwa 3 dni i składa się z 2 bloków: teorii i praktyki. Pierwszego dnia uczestnicy kursu zapoznawani są z metodą 1:1, drugiego dnia z metodą 2:1 oraz 3:1, a trzeciego dnia z metodą Hollywood. Każdego dnia odbywają się zajęcia praktyczne i teoretyczne. Teoria to poznanie ogólnych zasad, które powinny panować podcza wykonywania zabiegu, natomiast praktyka to ćwiczenia na główce treningowej oraz modelce.

Szkolenia odbywają się w małych grupach, max. 5 osób co sprzyja przyjaznej atmosferze oraz efektywnemu wykorzystaniu czasu. Kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza umiejętności zdobyte podczas niego.

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *