Diabeł tkwi w szczegółach, czyli dlaczego dodatki mają znaczenie

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli dlaczego dodatki mają znaczenie

Kiedy przeglądamy kolorową prasę kobiecą, zwracamy uwagę na to, co jest modne w danym sezonie, jaki kolor króluje, ale również na dodatki. Hurtownia galanterii pomogła nam zrobić zestawienie tego, co kupujemy najczęściej, aby podkreślić swoją stylizację.

Torebka może zmienić styl twojego stroju

Czasem trudno w to uwierzyć, ale niewielkie zmiany mogą całkowicie zmienić charakter naszego stroju. Wyobraźmy sobie dla przykładu klasyczny zestaw — jasna koszula i jeansy. Dużą rolę odegrają buty. Przy trampkach styl będzie ewidentnie sportowy i luźny, ale już przy szpilkach, zdecydowanie wyjściowy, prawda? Podobnie zadziała torebka. Kiedy do ręki weźmiesz klasyczną aktówkę, możesz śmiało iść do biura, natomiast, gdy na ramię zarzucisz wielką torbę malowaną w kwiaty, bez przebierania się, możesz iść na zakupy. Podobny efekt można uzyskać przy pomocy biżuterii, paska, a nawet szalika lub apaszki.

Wymień dodatki, zamiast wymieniać garderobę

Modny ostatnio tryb życia, który preferuje wykorzystywanie tego, co już mamy, na rzecz ograniczenia kupowania nowych rzeczy, daje duże pole do popisu kreatywności. Dodatki i ozdoby można zrobić dosłownie ze wszystkiego, a ubrania przerabiać niemal w nieskończoność, dając im nowe życie.

 

Trend ten stawia na kupowanie mniejszej liczby rzeczy, ale koniecznie trwałych i dobrej jakości. Chodzi bowiem o to, by wyeliminować z rynku producentów taniej tandety, która szybko ląduje na śmietniku, dewastując przyrodę i klimat. Wyższa cena zakupu w tym przypadku może okazać się oszczędnością. Wystarczy bowiem policzyć, ile razy będzie trzeba kupić tańszą rzecz, zanim ta droższa przestanie się nadawać do użytku. Tu świetnym przykładem są skórzane torebki. Ich cena bywa sporo wyższa od tych nieskórzanych, jednak kto choć raz miał taką torbę, wie, że prędzej się ona znudzi, niż zużyje, a nawet lekko podniszczona, wciąż wygląda stylowo. Hurtownia galanterii torbs-hurt.pl oferuje swoim klientom tylko torebki i portfele od sprawdzonych producentów, którzy dbają zarówno o jakość używanych materiałów, jak i o trwałość samych wyrobów. 

 

Czy to jednak oznacza, że wkrótce wszyscy będziemy nosić proste czarne torby? Oczywiście, że nie, a potwierdzeniem jest to, czego najczęściej szukają klienci hurtowni galanterii. Kupując ubrania na lata, wybierzmy raczej te w stonowanych, uniwersalnych kolorach. Kolorowe torebki i portfele, fantazyjne fasony i różne rozmiary, świetnie więc uzupełnią bazowe ubrania i odmienia stylizację.

 

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *