Rajstopy – trendy na wiosnę 2020!

Rajstopy – trendy na wiosnę 2020!

Modne rajstopy – kiedy pierwsze promienie wiosennego słońca stukają radośnie w okna, jest to idealny czas, aby przyjrzeć się naszej garderobie. Wkrótce zabierzemy z szafy nasze ulubione sukienki i spódnice, abyśmy mogli cieszyć się nimi na zewnątrz podczas cudownej aury. Aby zakończyć naszą stylizację, nie możemy zapomnieć o rajstopach, które elegancko uzupełniają całość i stają się ozdobą naszych nóg.

Dodatki o tematyce zwierzęcej są niekwestionowanym faworytem ostatnich sezonów. Plamy lamparta, nadruk lamparta lub czarno-białe paski zebry wielokrotnie pojawiały się jako element dekoracyjny widoczny na odzieży, torbach lub butach. Dzięki rajstopom drapieżne odciski pojawiły się na nogach wielu kobiet. Pasiaste wzory rajstop ze zwierzęcym akcentem podkreślają każdą stylizację – zarówno elegancką i codzienną, ale także szaloną i wyrazistą. Podążajmy za tym przykładem z entuzjazmem tej wiosny i nie bójmy się nieposkromionych połączeń w dżungli, jeżeli mówimy o aspekcie jakim okazują się być modne rajstopy.

Moda na kratę pozostaje i wita nas z sezonu na sezon w różnych kolorach i kształtach. Modne wzory z motywem kraty były prezentowane na wielu pokazach znanych projektantów, w tym Chanel Modehaus, która króluje na kurtkach, spódnicach i sukienkach. Możemy również doskonale obserwować ten trend za pomocą rajstop. Najpopularniejszym wzorem na wiosnę 2020 roku jest „Agryl” – lub ukośne linie, które tworzą kształt diamentów, jeżeli przedstawiamy modne rajstopy. Subtelny wzór na półprzezroczystych fantazyjnych rajstopach pięknie kształtuje nogi i nadaje im wyjątkowy charakter. Rajstopy w kratę idealnie pasują do różnych stylów – tego nie można przegapić na nogach tej wiosny. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/rajstopy/

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *