Relaks, rozluźnienie mięśni lub usuwanie cellulitu. To efekty dobrego masażu ciała w Łodzi

Relaks, rozluźnienie mięśni lub usuwanie cellulitu. To efekty dobrego masażu ciała w Łodzi

Zapewne każdy z nas niejednokrotnie marzył o długim masażu, który pozwoli nam się zrelaksować i odprężyć. Odpowiedni masaż ciała (Łódź jest miastem, gdzie taki otrzymamy) potrafi zdziałać cuda. Najważniejsze jest jednak to, żeby wiedzieć, jaki masaż dobrać do naszych potrzeb. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, stosuje się bowiem różne rodzaje masaży ciała.

Masaż relaksacyjny oraz rozluźniający mięśnie

Jednym z najpopularniejszych wyborów jest masaż relaksacyjny, który ma za zadanie pozwolić nam się odprężyć i odpocząć. Tego rodzaju masaż jest świetnym wyborem dla osób, które potrzebują momentu wytchnienia od codzienności i chciałyby o niczym nie myśleć, tylko rozkoszować się chwilą. Inny, bardzo potrzebny rodzaj masażu, ma na celu rozluźnienie oraz rozciągnięcie naszych mięśni. Jest to już masaż, który można zakwalifikować jako „medyczny”, lecz jednocześnie pozwala także się zrelaksować. Niezależnie, czy będziemy potrzebowały pierwszą lub drugą opcję, jeśli chodzi o masaż ciała, Łódź jest miastem, w którym znajdziemy odpowiednich specjalistów.

Odchudzanie lub usunięci cellulitu dzięki masażowi ciała w Łodzi? To możliwe

Masaż ciała może nie tylko pomóc nam się zrelaksować i rozciągnąć nasze mięśnie, ale także wspomóc proces odchudzania i usuwania cellulitu. Do tego służy limfodrenaż, czyli rodzaj masażu, który pobudza krążenie krwi i limfy, co pozwala ujędrnić skórę czy pozbyć się cellulitu.

Masaż limfatyczny polega na odpowiednim uciskaniu skóry przez stosowanie określonych technik, tak by nagromadzona limfa została przepchnięta, co poprawia krążenie krwi i limfy. To z kolei przyczynia się do poprawy pracy komórek, ujędrnienia i uelastycznienia skóry oraz przyspieszenia metabolizmu tkanki tłuszczowej. Pamiętajmy, aby tego rodzaju zabieg był przeprowadzany przez specjalistów. Jeśli interesuje nas taki masaż ciała, Łódź i salon Modella będą odpowiednim wyborem, gdzie będziemy mieli gwarancję dobrze wykonanego zabiegu.

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *